BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasDiena po dienos

2018-03-21

Pradžių pradžia

Posted by leopolde in Pradžia  Tagged , , , ,

Taigi norėtusi visgi su jumis pasidalinti savo pradžių pradžia kada nusprendžiau, jog laikas savo gyvenima perkelti į kitokia erdve t.y. popierius. Taip tas popierius kiek šiolaikiškesnis ir tai iš pradžių tebuvo baltas popieriaus lapas mano kompiuterio ekrane, bet dabar tai jau mano blogas. o kodėl aš tam pasiryžau? Nes manyje pritrūko vietos viskam , kad galėčiau ramiai gyventi. Sunkios, geros, laimingos ar kitokios emocijos nebetelpa manyje, tad tenka viska tiesiog perkelti kaip į kita diską, nes manasis pilnas. Taip pat labai esu dėkinga žmonėms, kurie mane supa ir kurie paskatina, ne kiek paskatino, o kiek davė man sprendimą šį. Nes tikriausiai patys jau pavargo nuo mano emocijų protrūkių.

Pradėsiu nuo to gal ,kad esu labai sudėtinga asmenybė. Esu pasimetus gyvenime , norinti būti visur ir visada, veikti viską ką tik įmanoma. Dalinu save į visas puses ir gaila, bet visiems. Mano begalinis jauno žmogaus maksimalizmas, noras viska daryti savarankiškai griauna laikas nuo laiko mane, tačiau kažkaip sugebu susidėlioti vėl save ir eit tolyn. Visa laika dėl šito kaltinau save, vėliau pradėjau kaltinti žmogų pažeidusį mano asmenybę (apie tai kiek vėliau). Tačiau dabar vėl manau, kad dėl kiekvieno savo žingsnio esu pati kalta. Ir tik aš atsakau, kodėl ,kaip , kada ir dėl ko kasnors mano gyvenime vyksta.

Nežinau tiksliai nuo kurios gyvenimo akimirkos prasidėjo mano nuotykiai šiame pasaulyje, tačiau ligi šiol savo gyvenimo periodus skirstau galbūt į tris dalis. Iki 10metų, iki persikėlimo studijuoti ir dabar. Kadangi šie trys mano gyvenimo laikotarpiai vienas nuo kito skiriasi kardinaliai. Iki 10 buvau vaikas, normalus vaikas, užsiėmiau mėgstama veikla, važinėjau po stovyklas, tiesiog vaikas. Iki išvažiavimo iš tėvų namu , tai buvo mano perversmas. Iš vaiko  kurį sužeidė kaip tik galėjo visi kas tik galėjo, į paaugle kuri norėjo viska gyvenime naikinti, tuo pat metu visiems atrodanti pati laimingiausia, linsmiausia ir tiesiog kuri džiaugaisi kiekviena diena. Buvau super hiperaktyvi, tačiau tuo pačiu tieisog nekenčiau savęs. Vėliau atsiradusių vaikinų kaita, nepastovumas. Bet galiausiai radimas to , kuris mano gyvenime lig šiol yra. Tai buvo virtimas , perversmas į tai kas esu dabar. Dabar tai ano gyvenimas studijuojant. Studijų laiku taip pat keičiausi , bet iš esmės likau tapati.

Kaip draugai mane vadina, apibudina esu chaotiškas bardakas. Kadangi savo kasdienybe mėgstu paversti pati kuo sudėtingesne. Man patinka kai aš jaučiu adrenalina, kai turiu mąstyti ką ir kaip daryti. Kai gyvenu kelis gyvenimus vienu metu. Dabar jau suprantu, kad tai mane veža. Suprantu ,kad tai nėra gerai. Kad tiesos nesakymas ir tas amžinas slėpimas kažka nuo kažko nėra gerai. Tačiau aš taip gyvenu. Žinau ,kad labai daug skaudinu žmonių tačiau kitaip nemoku. Aš tai vadinu , kad aš tiesiog darau gera. Aš vienu metu darau ne viena, o kelis žmogeliukus laimingais. Viskas vardan to ,kad žemėje butų kuo daugiau laimingų žmonių.

Galbūt dėl to ,kad gyvenu tiek daug gyvenimu ir nebetelpu tik savyje. Kartais susimąstau, kad mano gyvenimu įvairovė tokia didelė. Viena diena , vieniems aš tiesiog studentė vagau “bomžpakius” nuomuojam bute, prieš tai buvo barakas, kita diena aš namų karalienė centre esančiame bute, kuri ryte valgo pusryčius viežbučiuose, kavinėse, vakarieniauja restorane su vaizdu į visa miesta, o patiekala renkasi tarp skaniausių patiekalų, aišku vsada renkuosi midijas, jei tik jų ten yra. Šalia geriu vyna ir mėgaujuosi gyvenimu. Taip pat gali būti dienų kai as tiesiog vidury dienos išvažiuoju kažkur pasimėgauti spa ir nuostabiu aptarnavimu. Bet ateina diena kada iš studentiško gyvenimo grįžtu namo į antrosios pusės glėbi ir ten esu tiesiog mylima mergina ir namų šeimininkė gaminnanti pietus, vakarienę, pusryčius savo antrąjai pusei. Tai tikrai nebūna prastas “bomžpakių” tipo maistas. Ta kaita , ta įvairovė galbūt ir traukia mane į toki gyvenimą. Visos dienos skirtingos, vien anuo kitos kardinaliai besiskiriančios ir viena apie kitą nenutuokiančios.

Taigi tiek manau šiam kartui. Žinau ,kad rašau labai šokinėtomis mintimis, viskas labai painu. Bet visgi laikui einant, prisižadu viska labai išsamiai ir aiškiai, po truputi paaiškinti ir savo nuotykisu tiesiog dėstyti čia. Nežinau kiek tai įdomu, tačiau man tai labai didelis išsigelbėjimas gyvenime. Ačiū beto tems ,kas palaikote čia. Iki greito :) P.S. Atsiprašau už gramatines, rašybos ir visas klaidas. :P

Patiko (1)

Rodyk draugamsLeave a reply

 • Monthly

 • Draugai

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web